Stránky

Reference

O focení se mnou řekli

„Dvě hoďky v ateliéru utekly poměrně rychle a vůbec to nebyla nuda. Danovy fotky jsou zajímavý, přirozený a nenucený, stejně jako focení, žádný modelkovsky krkolomně sexy nepřirozený polohy, z kterejch po focení bolí záda - a na to, že člověk pobíhá před mladym klukem úplně nahej, se zapomene během dvou minut. Dane, jen tak dál:)“

„… jako k me první zkušenosti tohoto druhu můžu říct, že to bylo rozhodně zajímavé. Chováni pana fotografa bylo milé a více než solidní. Vše myšleno v tom nejlepším slova smyslu.“ (akty)

„Spolupráce s ním je velmi příjemná, hlavně díky zajímavým rozhovorům v průběhu focení:-)“ (akty)

„Focení pohoda, žádný hraní si na úžasnýho fotografa, což bylo prima. Prostě příjemná atmosféra :)“ (akty)

„I když jsem z toho měla ze začátku trošku strach, nakonec dokázal Pan fotograf vytvořit pohodovou atmosféru a já se dokonce i bavila :)“ (akty)

„Sveho prvniho foceni jsem se strasne bala, ale kupodivu jsem nebyla ani tak nervozni, jak jsem predpokladala a dokonce jsem si to paradne uzila… jestli budu mit nekdy prilezitost, klidne bych si to zopakovala:)“ (akty)

„Focení aktů s tímto fotografem se může stát i dobrodružným hledáním správné cesty z lesa. Rozhodně to byla zkušenost, na kterou budu ráda vzpomínat, hlavně pro pohodový přístup a velmi zajímavé povídání mezi focením.“ (akty)

„Focení bylo nápadité, příjemné jak jen mohlo být, inspirující, nenásilné, osobité a úspěšné! A to všecko má navíc i pan fotograf. Obé zajistilo to, že na mé focení budu vzpomínat velice pozitivně…“ (akty)

„Nebyla to moje první zkušenost s akty, přes to jsem byla trochu nervózní, ale po chvíli nervozita opadla a focení bylo příjemné. Pan fotograf měl spoustu zajímavých nápadů.“ (akty)

„Focení bylo příjemné, mistr fotograf si řekl, kam mám dát ruce, hlavu, jak se tvářit, obvykle mi i řekl proč to (ne)mám udělat. Cítila jsem se přirozeně, v klidu a fotky jsou povedené.“ (portrétky - klasickou cestou)

„Bylo to fajn, ani nevím proč sem se tomu tak dlouho bránila :) a s výsledkem jsem vážně spokojená :-)“ (portréty, na čb film)

Kdo nic nedělá, ten nic nezkazí! Ale taky prdlajs zkusí :)

Proto se nebojte a zkuste mi aspoň zkusmo napsat.

Malá ukázka mých fotek je na mém portfoliu nebo tady pod tagem fotky.

Článek byl naposledy upraven 1. července 2013 17:49.

Moje fotografie

Štítky

Použití fotek

Fotografie na webu, které jsou opatřené vodotiskem jsou moje a jsou chráněné autorským zákonem. Fotky můžete kopírovat na své Facebooky a blogy, pokud jsou nekomerčního charakteru a pokud mě uvedete jako autora. Za odkaz zpět na celou galerii budu rád a uvítám i když mi dáte vedět, že se vám fotka líbí a půjčujete si ji, třeba do mailu nebo komentářů pod galerií. Díky

Profily

Další odkazy