Stránky

O Bohu :)

Víš, někdy si Bůh vezme ty nejbližší, protože on se pak cítí lépe. Je to velmi pomstychtivý Bůh. On je pořád nasraný kvůli něčemu, co jsme udělali před tisícovkami let. On se přes to prostě nemůže přenést! Takže ho nezajímá koho si vezme. Děti, štěňátka, na tom mu nezáleží, pokud nás to rozesmutní. Už rozumíš?

Ale proč nám potom vůbec dává takové věci?

No, podívej. Když chceš rozplakat dítě, nejdřív mu dáš lízátko a pak mu ho vezmeš! Kdybys nikdy neměl lízátko, neměl bys proč brečet! Tak to dělá Bůh, který nám dá život, lásku a zdraví jen proto, aby nám je mohl vzít a rozplakat nás. Aby mohl pít sladké mléko našich slzí! Chápeš, jsou to tvoje slzy, které dávají Bohu jeho obrovskou sílu.

Myslím, že rozumím.

Kdopak pozná zdroj? :D

Jessie 23. září 2011 21:22
To je z jednoho krásnýho filmu. :)
dan 24. září 2011 6:22
Těsně vedle :D
Louer 6. února 2012 20:51
Odkud to je?
Jan Daniel 6. února 2012 21:16
South Park :) Myslím, že díl kde umřel Kenny doopravdy.

Jak přidat komentář?

Štítky: .
Článek byl naposledy upraven 24. dubna 2012 15:52.

Moje fotografie

Štítky

Použití fotek

Fotografie na webu, které jsou opatřené vodotiskem jsou moje a jsou chráněné autorským zákonem. Fotky můžete kopírovat na své Facebooky a blogy, pokud jsou nekomerčního charakteru a pokud mě uvedete jako autora. Za odkaz zpět na celou galerii budu rád a uvítám i když mi dáte vedět, že se vám fotka líbí a půjčujete si ji, třeba do mailu nebo komentářů pod galerií. Díky

Profily

Další odkazy