Stránky

Jak jsem na tom teda s focením?

Milí, krátké shrnutí aktuální fotosituace.

Našel jsem si cvičnou modelku.

Opravdu dlouho jsem hledal a nenacházel, ale nakonec se ozvala slečna, která má zkušenosti s focením, zajímá ji i focení v roli fotografa, má pochopení, náladu i čas.

Zatím nemám kde fotit.

Dřív jsem většinu fotek a skoro všechna první focení dělal ve svém pokoji, který jsem pro to trocu přestavěl... aktuálně ale bydlím v malém panelákovém pokojíčku :-\ Pro focení na zakázku bych si mohl samozřejmě pronajmout ateliér, ale pro trénink nebo první focení s modelkami se mi to zdá příliš drahé. (Nic jiného mi asi nezbyde, takže až budou prachy navíc stejně si tu permanentku koupím.)

Lidi se začli ozývat.

Aby toho nebylo málo, opět se začali z různých stran ozývat lidi, že by chtěli fotky. Což sice lichotí, ale taky ještě víc znepříjemňuje hloupou situaci.

Jak z toho ven?

Z příštích větších peněz nebo peněz navíc si zkrátka koupím permanentku do profi ateliéru a vyrazím se svou cvičnou modelkou vyzkoušet nové hračky. Do té doby budu holt řešit jinačí věci a fotit jinde a jinak.

//BTW: Brzičko už budu mít dalšé dovolenou, tak doufám, že se zadaří fotky aspoň tak, jako loni.

zdroj obrázků: Wikipaintings

Štítky: .
Článek byl naposledy upraven 23. října 2012 19:05.

Moje fotografie

Štítky

Použití fotek

Fotografie na webu, které jsou opatřené vodotiskem jsou moje a jsou chráněné autorským zákonem. Fotky můžete kopírovat na své Facebooky a blogy, pokud jsou nekomerčního charakteru a pokud mě uvedete jako autora. Za odkaz zpět na celou galerii budu rád a uvítám i když mi dáte vedět, že se vám fotka líbí a půjčujete si ji, třeba do mailu nebo komentářů pod galerií. Díky

Profily

Další odkazy