Stránky

Fotky: Podzimní Robinsoniáda - Brno 2012

Zase agility.

Focení agility jsem zatím nepřišel na chuť: fotograf si musí pečlivě obhlédnout parkůr, najít místo kde nebude vadit slunce a kde nebude hloupé pozadí a když se zadaří, tak z toho místa dokáže vyfotit tak tři kompozice (dejme tomu: pes vybíhající z tunelu, pes na áčku a pes na překážce č.9). Do jedné z kompozic mu vždycky vleze psovod, jednu nezaostří foťák dost rychle (klasika je ostření na prdel) a u třetí se ukáže, že není vůbec zajímavá.

Když tam máte známé, kteří by rádi fotku toho svého superpsa, tak máte 3 pokusy ráno a 3 odpoledne -> žádná legrace.

No pak se přidají dlouhé prostoje při přestavování a prohlídkách a obvykle žádné nebo (pro mě) nedostatečné občerstvení. Málem bych zapomněl na stany u hřiště.. kde fotograf se obvykle musí protáhnout přes kotvící lana, nastěhovat se k někomu do stanu a pak ještě blokuje jediný průchod ostatním.

Možná mě to začne bavit, až to budu umět lépe :-D

Moje fotografie

Štítky

Použití fotek

Fotografie na webu, které jsou opatřené vodotiskem jsou moje a jsou chráněné autorským zákonem. Fotky můžete kopírovat na své Facebooky a blogy, pokud jsou nekomerčního charakteru a pokud mě uvedete jako autora. Za odkaz zpět na celou galerii budu rád a uvítám i když mi dáte vedět, že se vám fotka líbí a půjčujete si ji, třeba do mailu nebo komentářů pod galerií. Díky

Profily

Další odkazy