Stránky

Dobročinné kavárny v Brně

Ahoj, mám rád dobročinnost v příjemných a příjemných formách. Kavárny jsou taky fajn. Takže kavárny, které jsou dobročinné jsou moc fajn :D

V Brně máme pokud vím tři kavárny, které se snaží pomáhat.

Kavárna Anděl je velmi příjemná kavárnička, kde jsou zaměstnanci s mentálním postižením, ale kávu vaří dobrou a drží lidové ceny :) Rozhodně stojí za návštěvu. Psi a děti vítány. Bezbariérový přístup.

Záhrada café therapy - je nová kavárna, která si vzala za cíl pomoct lidem opouštějícím ústavní nebo pěstounskou péči. Má velmi příjemný interiér a krásný dvorek, takže v létě tam určitě bude radost posedět.

Poslední, ale tak trochu první je Café Práh, kavárna ve Vaňkovce (z venku, jakoby od galerie), která si už našla své místo mezi kavárnami v nákupním centru, já tam moc nechodím, ale určitě bych si raději dal šálek od nich, než uvnitř Vaňkovky, kde to je příliš průchozí.

Pokud znáte nějakou další, určitě dejte vědět mailem nebo do komentářů, doplním a omrknu :D BTW: V době kdy se bude tento článek publikovat sedím v kavárně Záhrada a popíjím čaj.

dan 8. února 2011 14:26
V Záhradě teď prodávají i konzumační dárkové poukázky!

Jak přidat komentář?

Štítky: , .
Článek byl naposledy upraven 18. ledna 2017 14:24.

Moje fotografie

Štítky

Použití fotek

Fotografie na webu, které jsou opatřené vodotiskem jsou moje a jsou chráněné autorským zákonem. Fotky můžete kopírovat na své Facebooky a blogy, pokud jsou nekomerčního charakteru a pokud mě uvedete jako autora. Za odkaz zpět na celou galerii budu rád a uvítám i když mi dáte vedět, že se vám fotka líbí a půjčujete si ji, třeba do mailu nebo komentářů pod galerií. Díky

Profily

Další odkazy